Nabór na warsztaty do projektu „Nasza Ziemia sztuką opowiadana” otwarty!

Nabór na warsztaty do projektu „Nasza Ziemia sztuką opowiadana” otwarty!

Centrum Kulturalno-Biblioteczne zaprasza do udziału w projekcie „Nasza Ziemia sztuką opowiadana”. Zadanie „Nasza Ziemia sztuką opowiadana” polega na przeprowadzeniu 4 warsztatów tematycznych, których efektem będzie zrealizowanie spektaklu ekologicznego o tym tytule. W każdym z warsztatów weźmie udział maksymalnie 15 uczestników. Projekt realizowany będzie od czerwca do końca września. Warsztaty będą przeprowadzane przez 20 godzin, w ustalonych z instruktorami ramach czasowych. Każda grupa warsztatowa zajmować się będzie odrębnym tematem działań. Zrealizowane zostaną warsztaty: teatralne, wokalno-muzyczne w elementami budowy instrumentów akompaniujących z recyklingu, rzeźbiarskie z wykonaniem większych elementów scenografii, oraz warsztaty scenografii mniejszej z projektowaniem kostiumów. Realizacja spektaklu zostanie poprzedzona warsztatami weekendowymi, które zintegrują pracę 4 oddzielnych grup. Odbiorcami zadania będą mieszkańcy gminy w różnym wieku i z różnych grup społecznych, również zagrożonych wykluczeniem oraz osoby ze szczególnymi potrzebami. Spektakl będzie tłumaczony na język migowy.

Weź udział w warsztatach letnich (czerwiec – sierpień /20 h) i stwórz SPEKTAKL TEATRALNY pt. „Nasza Ziemia sztuką opowiadana”

Do wyboru:

  • warsztaty teatralne (15 os.)
  • warsztaty wokalno-muzyczne (15 os.)
  • warsztaty scenografii dużej (15 os.)
  • warsztaty scenografii małej i projektowania kostiumów (15 os.)

Weekendowa próba łączeniowa oraz wystawiene spektaklu zaplanowane jest we wrześniu.

NABÓR TRWA DO 31 maja 2024 roku

Sposób zgłoszenia na warsztaty: tel. 797 871 276 lub email promocja@barczewo.pl. Informacje w zgłoszeniu: imię i nazwisko, wiek, wybrane warsztaty i nr kontaktowy