Bo Mama ma talent

Bo Mama ma talent

👩🤱 Kochane Mamy! 🌺
Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Barczewie zaprasza do udziału w projekcie „Bo Mama ma talent”. Jest on zorganizowany dzięki Fundacji BGK i jego celem jest włączenie do aktywności zawodowej mam, które ze względu na opiekę nad pociechami miały przerwę w pracy.

🌺 Wszystkie zajęcia w projekcie „Bo Mama ma talent” są przydatne w powrocie do aktywności zawodowej po przerwie związanej z opieką nad dzieckiem. Zależy to jednak od konsekwentnego działania, kreatywności i motywacji.

🌺 Zajęcia artystyczne dają możliwość i odwagę by pójść na szkolenia dające certyfikaty oraz zaświadczenia potwierdzające umiejętności, które pozwolą na pracę jako instruktor, motywują do zakładania blogów z własną twórczością, sięgania po nowe rozwiązania artystyczne, zakładania działalności gospodarczej.

🌺 Zajęcia gastronomiczne, to dawka potężnej wiedzy od podstaw po tajniki kuchni polskiej. Dzięki tym zajęciom uczestniczki nabiorą pewności siebie i zdobędą umiejętności, które pozwolą im poważnie zainteresować się tą tematyką. Będą mogły zastanowić się, czy właśnie gastronomia mogłaby być ich sposobem na powrót na rynek pracy. Szczególnie modne w naszych czasach są blogi o gotowaniu, a zajęcia w projekcie „Bo Mama ma talent” mogą być doskonałym początkiem takiej pracy.

🌺🌺 Pierwsze zajęcia I modułu rozpoczynają się już we wrześniu!
Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu (ok. 3h).
Projekt „Bo Mama ma talent” składa się z trzech modułów:
☕️ a) moduł ceramiki -15h / 5 tygodni
🥞 b) moduł gastronomii – 7h / 2 tygodnie
🖌 c) moduł malarstwa – 6h / 2 tygodnie

Miejsce warsztatów: Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Barczewie, ul. Słowackiego 5

✅ Zapraszamy do kontaktu i zapisów do wyczerpania limitu miejsc.
Maja Barczuk-Kalisz/opiekun projektu – tel. 518071107 w godz. 14.00-16.00