WSPOMNIENIA Z WAKACJI

WSPOMNIENIA Z WAKACJI

WSPOMNIENIA Z WAKACJI – wystawa fotografii mieszkańców gminy Barczewo w Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Barczewie

Drogie dzieci, droga młodzieży, drodzy dorośli – młodsi i starsi mieszkańcy gminy Barczewo. Niestety kończy się już tegoroczne lato a wraz z nim wakacje i urlopy. Na pewno pozostały jednak wspomnienia, które będziemy pielęgnować co najmniej przez następne miesiące. Będziemy opowiadać znajomym co fajnego przydarzyło się nam w czasie wakacji czy urlopu. W dobie smartfonów każdy dziś jest fotoreporterem. Na pewno zrobiliście mnóstwo zdjęć. Niektóre są pewnie na tyle ciekawe, że warto byłoby podzielić się (tymi fotograficznymi wspomnieniami) nimi z szerszą widownią.

W Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Barczewie, w Centrum Wielu Kultur, zorganizujemy wystawę i zaprosimy gości. Co wy na to?

Mimo iż na dworze będzie coraz chłodniej w salach CKB nadal królować będzie lato. Zróbmy razem coś co wydaje się niemożliwe – przedłużmy lato.

Wszystkich zainteresowanych udostępnieniem swoich zdjęć prosimy o kontakt z Mariuszem Pniewskim, koordynatorem wystawy (tel. 609 405 331) oraz podpisanie zgody na publikację zdjęć.

Zdjęcia można przesyłać do 30 września 2023 roku na adres e-mail: pniewskimariusz4@gmail.com wraz z podpisaną zgodą na publikację zdjęć podczas wystawy.

Max 3 zdjęcia.