Konkurs na zakładkę do książki

Konkurs na zakładkę do książki

Kochani. 😀 Mimo panującej pandemii i coraz cięższej sytuacji nie pozwalającej nam ciągle na spotkania na żywo z mieszkańcami miasta i gminy Barczewo, wychodzimy naprzeciw waszym pomysłom, kreatywności, chęci angażowania się w projekty z wielu dziedzin kultury i sztuki.
Dlatego tworzymy projekt: „Jesteśmy w kontakcie”, w skład którego będą wchodzić, konkursy, akcje, produkcje i spotkania online.
Pierwszym z nich jest konkurs „Wiem gdzie czytam”.
„Wiem gdzie czytam” to konkurs na projekt zakładki do książki. Jego celem jest promowanie czytelnictwa w gminie Barczewo. Do projektu wykorzystane mogą być elementy architektury, miejsc, logotypy gminy Barczewo, Cittaslow czy CKB. Dzięki temu zakładka będzie personalizowana i jednoznacznie będzie identyfikowała czytelnika z Barczewem.
Zasady konkursu

 1. Organizatorem jest Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Barczewie, ul. Słowackiego 5, 11-010 Barczewo
 2. Termin realizacji: projekty można składać od 9 listopada do 18 listopada 2020 roku
 3. rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia: 24 listopada 2020 roku
 4. Miejsce składania projektów: skrzynka podawcza w Skarbcu Kultury Europejskiej (na ogrodzeniu, ul. Grunwaldzka 15, 11-010 Barczewo)
 5. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy gminy Barczewo
 6. Projekt może zawierać: logo gminy Barczewo, Cittaslow, CKB, elementy charakteryzujące Barczewo tj. miejsca, architekturę, znane postaci Barczewa i elementy kojarzące się z czytelnictwem.
 7. Materiały: papier, karton, brystol, farby, kredki, ołówki, pastele, flamastry, tusz
 8. Rozmiar zakładki: ok. 180mmx50mm
 9. kategorie wiekowe: kat. 1. 5-9 lat, kat. 2. 10-13 lat, kat. 14+
 10. Rozstrzygnięcie konkursu:
  1 nagroda (jedna pośród wszystkich kategorii) – zakładka zostanie wydana w nakładzie przynajmniej 100 sztuk i będzie dostępna w Bibliotece Publicznej w Barczewie po okazaniu karty bibliotecznej lub przy zakładaniu nowego konta.
  Zwycięzca otrzymuje 10 sztuk zakładek oraz pamiątkowy dyplom.
  Zwycięzca otrzymuje pakiet gadżetów promocyjnych z gminy Barczewo
  *Organizator zastrzega sobie prawo wyłonienia drugiego, równorzędnego zwycięzcy
  Jeden zwycięzca z każdej kategorii otrzymuje dyplom.
  Wszystkie projekty zostaną umieszczone na stronie internetowej CKB w Barczewie oraz na profilu FB CKB
 11. Uczestnik biorący udział w konkursie automatycznie zrzeka się praw autorskich do swojego projektu co oznacza, że nie będzie domagał się wynagrodzenia za wykorzystany projekt w publikacji.
  Prosimy o udostępnianie, a jeśli macie jakieś pytania, propozycje… piszcie na adres: promocja@barczewo.pl lub dzwońcie pod numer 89 514 15 06