Rafał „Zwierzak” Zieliński TRIO

Rafał „Zwierzak” Zieliński TRIO

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rafał „Zwierzak” Zieliński TRIO

4 marca 2021 @ 18:00 19:00 CET

Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Barczewie zaprasza na bezpłatny koncert z cyklu „Jesteśmy w kontakcie” do Skarbca Kultury Europejskiej (ul. Grunwaldzka 15, 11-010 Barczewo).
Po raz kolejny w tym roku możemy zaprosić Państwa do udziału w koncercie online.

Rafał „Zwierzak” Zieliński TRIO to formacja składająca się z sesyjnych muzyków mających na swoim koncie bogatą twórczość, doświadczenie wielu lat pracy w różnych miejscach, z wieloma innymi artystami światowej klasy.
W skład zespołu wchodzą:
Rafał „Zwierzak” Zieliński – wokalista, gitarzysta, aranżer, band leader.
Michał Burzymowski – basista,
Błażej Gawliński – perkusista

Rafał ‘Zwierzak’ Zieliński – wokalista, gitarzysta, aranżer, band leader.
Swoją muzyczną edukację rozpoczął w PSM w Bydgoszczy w klasie waltorni, a później również w klasie gitary. Ukończył Akademię Bydgoską im. Kazimierza Wielkiego na kierunku Wychowanie Muzyczne (1996-2001). W roku 2002 przeniósł się i zamieszkał na stałe w Toruniu. Największym wzorcem muzycznym jest jego stryj Jacek Reszka mieszkający i występujący w Niemczech.
W lutym 2011 roku gościnnie wystąpił z zespołem Roan na Festiwalu Eurowizji. Jesienią 2012 roku rozpoczął współpracę z Teatrem im. W. Horzycy w Toruniu („Koncert Życzeń”, „Noc w Kosmosie”, „Odlot”, „W co się bawić”). W grudniu 2013 roku na specjalne zaproszenie Janusza Kukuły, dyrektora Pierwszego Programu Polskiego Radia, wystąpił na gali Wielki Splendor w studiu im. Witolda Lutosławskiego.
Od roku 2018 występuje jako solista z Toruńską Orkiestrą Wojskową pod kierownictwem kpt. Krzysztofa Żeleśkiewicza.
Na przełomie roku 2018/19 występował w spektaklach sylwestrowo-noworocznych na scenie Opery Nova w Bydgoszczy. Jesienią 2019 roku Zwierzaka można było zobaczyć i posłuchać w programie Roberta Janowskiego ‘GRA MUZYKA’ (TV PULS). Oprócz współpracy z innymi muzykami i zespołami z powodzeniem występuje solowo.
Na swoim koncie posiada koncerty w wielu miejscach w Polsce i za granicą (m.in. Londyn, Bombai, Tokio, Wyspy Kanaryjskie). Współpracował i występował bezpośrednio m.in. z takimi artystami jak: Agnieszka Włodarczyk, Andrzej Krzywy, Artur Rojek, Brian Allan, Brian Steckler, Daria Druzgała (Desu), ELJAZZ Big Band, Filip Sojka (Kayah, FNS), Grzegorz Daroń (J.Steczkowska), Jan Borysewicz (LADY PANK), Krzysztof Tyniec, Leszek Biolik (Republika, Wilki), Marcin Rozynek, Michał Milowicz, Monika Jarosińska, Paweł Kukiz, Patrycja Kazadi, Renata Przemyk, Rob Hoffman (M.Jackson, Q.Jones, Ch.Aguilera), Robert Janowski, Sławek Ciesielski (Republika), Sławek Uniatowski, Tomek Pacanowski (Sidney Polak) Wojciech Waglewski, Zbigniew Krzywański (Republika).

Michał Burzymowski – polski basista. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Znany jest przede wszystkim ze współpracy z takimi wykonawcami jak m in: Ania Rusowicz, Tomek Kamiński, Lombard, Irena Jarocka. Obecnie jest basistą w zespołach Urszuli, Ani Karwan, oraz Justyny Steczkowskiej i Siostry Melosik. Na codzień współpracuje również z Orkiestra Royal Concert

Błażej Gawliński – perkusista
Absolwent Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Występował i współpracował z taki artystami jak : Kora, Edyta Górniak, Mrozu, Ania Dąbrowska, Ania Rusowicz, Organek, Andrzej Smolik, Sławek Uniatowski, Igor Herbut, Wilki, Urszula, Renata Przemyk, Daria Zawiałow, Natasza Urbańska, Martyna „Diuli” Pawłowska, Natalia Nykiel, Wojtek Pilichowski, Marek Kościkiewicz , De Mono, Orkiestra Adama Sztaby, Orkiestra Tomka Szymusia, Kasia Popowska, Pezet , Eldo, Ania Karwan, Kasia Dereń, Sound and GraceKoncert jest bezpłatny.
Liczba miejsc w Skarbcu Kultury Europejskiej jest ograniczona.
Rezerwacja wejściówek możliwa jest telefonicznie: 89 514 15 06, lub osobiście w Informacji Turystycznej ul. Mickiewicza 12, 11-010 Barczewo
Podczas koncertu obowiązuje bezwzględny nakaz zakrywania nosa i ust, oraz zakaz spożywania posiłków i napojów.
Zapraszamy!!!